Panasonic i v ledničce

LifeStyle |

Už vás nebaví obyčejná bílá lednička či pračka? Chcete něco stylového ke své HD televizi? Panasonic přináší do Evropy své hi-tech výkonné a úsporné domácí spotřebiče.

Panasonic i v ledničcePanasonic vstupuje na evropský trh s velkou bílou technikou a přináší stylové a velmi úsporné ledničky a pračky.

Spotřebiče velké bílé techniky vyrábí Panasonic pro japonský trh již téměř 60 let a díky svým kvalitním a inovativním produktům si zde vybudoval vedoucí pozici. Od března 2009 budou mít možnost si tyto elektronickou nadité novinky zakoupit i zákazníci v evropských zemích. Ledničky a pračky byly pro tyto trhy upraveny tak, aby odpovídaly vkusu, požadavkům i ekologickým nárokům evropských zákazníků a Evropské komise.

„V České republice se produkty velké bílé techniky objeví na trhu v květnu 2009 a budou k dostání v rámci prodejen řetězce Datart,“ říká Miroslav Záhorec, produktový manažer pro velkou bílou techniku společnosti Panasonic Česká a Slovenská republika a dodává: „Na Slovensku si je pak zákazníci budou moci koupit na podzim tohoto roku.“

„No Frost“ ledničky Panasonic – první v Evropě s energetickou třídou A++

Nová kategorie ledniček Panasonic přichází s technologií „No Frost“ (bez námrazy) ve špičkové energetické třídě A++. Ledničky Panasonic jsou tak prvními produkty v Evropě s maximální energetickou úsporou. Díky technologii „Inverter“ jsou výrobky nejen energeticky úspornější, ale zároveň jsou i podstatně tišší než srovnatelné modely. Speciální panel s vakuovou izolací (technologie „U-Vacua“) zajišťuje, že izolace ledniček je tenčí než 
u běžných výrobků, a tím se zvyšuje vnitřní, využitelný objem ledničky. Unikátní přihrádka „Vitamin-Safe“ umožňuje skladování ovoce a zeleniny bez ztráty vitamínů díky nastavitelné teplotě od 0 do 5 stupňů Celsia a při vlhkosti 95%. Systém „Hygiene Active“ dokáže pomocí stříbrného filtru, vzdušné cirkulace a modrého LED světla zlikvidovat 99,9999% bakterií.

Pračky Panasonic – kombinace nových technologií v jednom produktu 

Nové pračky Panasonic přinášejí nejvyšší kvalitu bez kompromisů. Nejvyšší model patří do energetické třídy „A -20%“. V praxi to znamená, že má o 20% nižší spotřebu energie než běžné výrobky třídy A. Nakloněním pracího bubnu se podařilo snížit spotřebu vody a díky technologiím „Inverter“ a „3D Sensor Wash“ je možné kontrolovat pohyb prádla a dosáhnout tím optimálního výkonu při praní.

Panasonic pračka

 Panasonic lednička
Komentáře