Elektrizující zábava - bitva tanků

LifeStyle |

Nejrůznější RC modely jsou v současné době velmi oblíbené. Velkou popularitu mají zejména létající vrtulníčky a malé tančíky. My jsme vyzkoušeli speciální set dvou tanků s označením „Šokující tanky“.

Elektrizující zábava - bitva tankůTy mezi RC modely (RC - Radio Controlled; rádiem řízené) patří do skupiny "válečných" setů, které se v současnosti těší největší oblibě a umožňují aktivní souboj mezi 2-4 hráči - ať již na zemi či ve vzduchu. Oproti srovnatelným produktům Šokující tanky nabízejí trochu jinou dimenzi soubojů. První zásadní rozdíl přichází již ve velikosti bitevních tanků, které jsou podstatně větší a dávají tak hráčům o něco lepší zážitek oproti miniaturním tančíkům, které snadno zašlápnete. Druhý a nutno říci zásadní, spočívá v hodnocení o úspěšném zásahu soupeře.

Tanky
V balení naleznete dva tanky a bezdrátové ovladače. Ty jsou vždy označeny číslem, takže uživatel nemusí zjišťovat, který ovladač patří ke kterému tanku a starat se tak o jejich synchronizaci. Napájení tanků a zajišťuje vždy 3x AA baterie (tank) a ovladače 3x AAA baterie (dohromady tedy 12 baterií). Tank disponuje plastovými pásy, které jsou díky pevnější konstrukci odolnější jak gumové a umožňují v rámci možnosti brodění nejrůznějším terénem.
Nechybí infračervený kanón, kterým můžete zasáhnout nepřítele. V průběhu hry má každý hráč celkem pět životů, které se odpočítávají a o aktuálním stavu informují LED na zadní straně každého z tanků.

Tanky

Zásah nepřehlédnete
Zásadní novinkou oproti ostatním srovnatelným produktům je aktivní „Force Feedback“. Každý úspěšný zásah nepřítel totiž jednoduše nemůže přehlédnout! Ve chvíli, kdy vás protivník úspěšně zasáhne, tank s sebou nejen trhne „zpětným rázem“ od zásahu, ale vy také obdržíte elektrickou ránu! Tu je možné volit ve dvou stupních (Low & High). Silnější nastavení vám málem vyrazí ovladač z ruky a pochopíte, proč mají ovladače poutka. Mírnější nastavení „dávku“ sníží, ale přesto zásah nelze přehlédnout. Energie rány není ve  silná, ale jde spíše o intenzivní působení elektického šoku na nervovou soustavu.
Po zásahu a výstřelu z kanónu tank nemůže chvíli střílet, což podporuje “realistický“ zážitek z boje. V průběhu souboje jsou výstřely doprovázeny také zvukovými efekty, které vydávají oba ovladače.

Šokující tanky jsou jistě zajímavou možností, jak vyzkoušet nový typ RC válek s tanky. Nicméně systém elektrických šoků při zásahu rozhodně předurčuje tanky do rukou otrlejším uživatelům.

Cena: 1 369 Kč vč. DPH
www.smartstore.cz

Tanky

Tanky
Komentáře