Extrémní řada hodinek Invicta

LifeStyle |

Invicta představuje v Čechách další modely z robustní řady Reserve. Linie Bolt uhrane nejenom svým rozměrem, ale také zcela jedinečnou lunetou.

Extrémní řada hodinek InvictaNa začátku září se v České republice konečně objevily další obří hodinky značky Invicta. Reserve Bolt Limited Edition zaujmou opravdu na první pohled. Pokud neuhrane extrémně velké 50mm ocelové pouzdro, které může být zlacené i černěné, tak si pozornost zaslouží také ocelové lanko po obvodu lunety. Z oceli je vyrobené i šroubovací dýnko, šroubovací korunka i tlačítka chronografu. Samozřejmostí je pak dvousetmetrová vodotěsnost, která přijde vhod nejen potápěčům. Lesklý číselník je pak perforován v oblasti sčítačů a dovoluje průhled na jednotlivé součástky uloženého strojku. Tím je 13ti kamenný quartzový kalibr od švýcarského výrobce ISA. A použité sklíčko? Značka Invicta u svých hodinek začala využívat tak zvaný „Flame Fusion Crystal“, což je vlastně minerální sklo, které disponuje safírovým povrchem, takže nehrozí poškrábání při většině aktivit.

 


Jelikož masivní časomíry Invicta využívají quartzové strojky ISA, je nutné zmínit komplikace, které nabízejí. Některé modely disponují alarmem či indikací času v jiné časové zóně a kalendářem. V tomto případě je to indikace data a jména dne doplněná chronografem. Hodinovou a minutovou ručku pak zvýrazňuje luminiscenční vrstva z materiálu Tritnite, stejně tak jako indexy. Hodinky vycházejí z limitované série pouhých 3333 exemplářů.

Cena: 24 300 Kč
www.invictawatch.czKomentáře