Náramkové hodinky Epos Sportive 3422SK nabídnou pohled no nitra strojku

LifeStyle |

Švýcarský Epos uvádí nové sportovní hodinky Sportive 3422SK s působivým designem, jež odhaluje vnitřek strojku a neurazí ani v doprovodu košile či obleku.

Náramkové hodinky Epos Sportive 3422SK nabídnou pohled no nitra strojkuOtevřením číselníku získávají hodinky zcela specifický charakter. Pohled do mechanického nitra totiž vzhled hodinek zpestřuje a odhaluje všechny taje, jež se v jejich nitru dějí. V případě modelu Sportive 3422SK je řeč o mechanickém kalibru ETA 2824, který disponuje automatickým nátahem a pracuje na frekvenci 4 Hz. Jeho mosty a ozubená kolečka nejsou skeletovány, nicméně jejich leštěním a využitím hvězdicovitě tvarovaného číselníku dodávají celkové podobě náramkových hodinek zajímavou dynamiku. Ta je podpořena luminiscencí a zvýrazněnými indexy, na něž poukazuje trojice základních v centru uchycených ruček.

Na první pohled je to však vzezření pouzdra, které ihned zaujme milovníky sportu hledající sport-chic hodinky, které lze nosit i ke košili či obleku. Ocelové pouzdro měří 42,5 mm v průměru a na výšku dosahuje 10,4 mm. Kartáčovaná ocelová luneta je uchycena osmi šrouby, které procházejí skrze tvarované PVD černěné bočnice pouzdra, ze kterého vychází pouze PVD černěná korunka s dekorací Clous de Paris, tedy malými pyramidkami. Hodinky nabízí vodotěsnost do 50 m a nejsou tak vhodné na koupání, nicméně ve sprše obstojí. Černý prošívaný kožený řemínek je však předurčuje spíše do sucha.


Cena: 34 965 Kč

Výrobce: www.epos-czech.czÚvodní foto: EposKomentáře