Fitnessový Garmin FR60 s bezdrátovým připojením

LifeStyle |

Stylové fitness hodinky FR60 je díky bezdrátovému rozhraní USB ANT jednoduché propojit s počítačem a automaticky přenášet nasbírané údaje.

Fitnessový Garmin FR60 s bezdrátovým připojenímJednodušší přenášení dat by mělo přispět k většímu pohodlí uživatelů při sledování svých výsledků a pokroku v dosažení nastavených cílů. FR60 přesně sleduje čas, spálené kalorie, srdeční frekvenci i další údaje z propojených fitness zařízení jako jsou srdeční monitory, krokoměry (foot pod) upevněné na botě zaznamenávající rychlost a vzdálenost nebo další výrobky jiných značek, které jsou kompatibilní se standardem rozhraní ANT+. Stačí pouze zastrčit bezdrátový vysílač do USB rozhraní počítače (PC nebo Mac) a samozřejmě mít nainstalovaný potřebný software. Synchronizace je provedena automatiky v okamžiku, kdy se dostanete s FR60 do dosahu tohoto vysílače. Garmin FR60 je schopen zaznamenat kolem 15 hodin údajů a zpracovat kontinuálně data pro cca 100 kondičních dávek. Triatleti jistě uvítají odolnost FR60 vůči vodě a podobě jako cyklisté mohou využít i senzor pro sledování rychlosti kola a rytmu šlapání.

Garmin FR60

Pokud se připojíte na stránku Garmin Connect, můžete na internetu dát své výsledky k dispozici a podělit se o ně nejenom se svým trenérem, rodinou, ale i komunitou s podobným zaměřením. Rovněž máte k dispozici přehled vašich předcházejících výsledků.

Pánská verze váží  44 gramů, dámské hodinky 41 gramů a jsou napájeny vyměnitelnou baterií, jejíž životnost je okolo 1 roku.
Komentáře