Walkera Creata 400

LifeStyle |

Rádi si plníte dětské sny? Což takhle vrtulník? V současné době je nabídka velmi široká a s nejrůznějšími modely se setkáte už i v hračkářství.

Walkera Creata 400Pomalu je tak spíše problém vybrat správný kus, který nabízí kvalitní zpracování. Jak už tomu bývá, kvalita jde zpravidla ruku v ruce s vyšší cenou. Investice se ovšem vyplatí. To je příklad vrtulníku Walkera Creata 400D.

Na začátek je dobré si říci, že Creata 400 není určena pro úplně amatéry. Potencionální majitel by měl mít alespoň základní zkušenosti s pilotáží základních modelů. Vrtulník totiž nabízí velmi solidní základ a 6kanálové ovládání, takže jeho možnosti jdou hodně za hranice modelů z hračkářství. Cena je sice vyšší, ale majitel si musí uvědomit, že dostává plnohodnotný vrtulník, který mu vyjde vstříc snad ve všem včetně lehčí akrobacie. Navíc je Creata 400 RTF (Ready-2-Fly) a samozřejmě v balení naleznete vše co je potřeba – od nabíječky, po baterku či 8kanálové profi ovládání s LCD displejem. V této cenové kategorii potěší duralová rotorová hlava a zadní vyrovnávací rotor poháněný řemenem. Walkera je navíc zárukou kvality – na našem trhu se její vrtulníky objevují zejména pod značkami Scorpio a RC Systems. Nemusíte se tak bát ani o náhradní díly.

Pro další informace www.rcguru.cz

 

 Walkera Creata 400 - pohled zhora

Walkera Creata 400 - hlava primárního rotoru

 

Související články
Komentáře