freeSAT vás přes Music Choice pošle přímo na Rock for People a Pohodu

Main |

Společnost UPC DTH prostřednictvím nového sezónního kanálu Music Choice Summer festival divákům nabídne atmosféru těch nejlepších letních festivalů z celé Evropy.

freeSAT vás přes Music Choice pošle přímo na Rock for People a PohoduKanál je dostupný od 2. června do 29. srpna letošního roku na pozici 200 pro všechny zákazníky s balíčkem freeSAT medium a s HD satelitním přijímačem. Stejně jako všechny ostatní kanály Music Choice nabídne pouze čistou hudbu bez mluvení a reklam. Music Choice je nová služba dostupná pro zákazníky s balíčkem freeSAT medium a vyšším, kteří mají k dispozici HD vybavení (HD satelitní přijímač nebo DVR). Tato novinka přináší 10 digitálních hudebních kanálů, z nichž každý je zasvěcen určitému žánru.

Společnost freeSAT ve spolupráci s Music Choice připravila pro všechny fanoušky letních festivalů také on-line soutěž. Ve hře jsou dva páry vstupenek na Rock for People a Pohodu. Český festival Rock for People se letos odehraje 3. až 5. července v Hradci Králové, zatímco tu pravou Pohodu si můžete užít od 10. do 12. července na letišti v Trenčíně.

Soutěž probíhá od 28. května po dobu 15 dnů na webu freeSAT a na facebookových stránkách freeSAT Česká republika a freeSAT Slovensko. Výherci budou vybráni na základě soutěžních pravidel platných v jednotlivých zemích. Podmínkou pro účast v soutěži je zodpovězení dvou jednoduchých otázek. Jména výherců budou zveřejněna v průběhu června.

 „Jsme rádi, že můžeme pořádat tuto skvělou soutěž, a těšíme se, až budeme moci na festivalech přivítat její vítěze a nabídnout jim nezapomenutelný zážitek,“ uvedl Zoltan Pinkola, regionální ředitel pro prodej a rozvoj obchodu UPC DTH.

„Hudební festivaly jsou místem, kde se můžete seznámit s novými interprety nebo sdílet svou vášeň k oblíbeným umělcům s ostatními lidmi. Kanály Music Choice tak představují perfektní volbu pro všechny hudební fanoušky. Jsme rádi, že v průběhu tohoto léta můžeme našim uživatelům nabídnout vstupenky na významné festivaly,“ řekl Gary Pelletier, viceprezident pro partnerský marketing společnosti Stingray Digital, která je majitelem Music Choice International.

 

Zdroj: TZ UPCÚvodní foto: www.rockforpeople.czKomentáře