Smartphone Lenovo A7000 s prostorovým zvukem Dolby Atmos

Main |

Mobilní novinka z dílny Lenova nabízí jemný 5,5palcový displej, výkonný osmijádrový procesor, dvougigabajtovou RAM, LTE a především zbrusu novou audio technologii Dolby Atmos.

Smartphone Lenovo A7000 s prostorovým zvukem Dolby AtmosSpolečnost Lenovo představuje nový přírůstek do nabídky chytrých telefonů - model A7000, který do Česka jako první smartphone přináší technologii prostorového zvuku Dolby Atmos. Ta nabízí třídimenzionální ozvučení, se kterým mají mít hudební fanoušci pocit, jako by se nacházeli na koncertu své oblíbené kapely. 

Kromě toho Lenovo A7000 disponuje 5,5palcovým HD IPS displejem, výkonným a zároveň poměrně úsporným osmijádrovým procesorem a 2 GB operační paměti RAM. Fotoaparáty nabízí rozlišení 8 megapixelů (zadní) a 5 MPx (na přední straně telefonu). Rychlé připojení pak zajišťuje 4G LTE a nejnovější verze operačního systému Android 5.0 Lollipop. 

Novinka z dílny Lenova se do českých e-shopů dostala na konci května, aktuální cena se pohybuje na hranici 4999 korun s DPH. V balení je navíc transparentní kryt telefonu, ochranná fólie na displej a sluchátka.

 Úvodní foto: LenovoKomentáře