Výstava Audio Video Show v Praze

Main |

To nejzajímavější z oblasti audia, videa a inteligentního bydlení bude k vidění 27. a 28. března v hotelu Dorint Don Giovanni v Praze. Uskuteční se tady světově unikátní výstava Audio Video Show, největší svého druhu v České republice. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost poznat 4K projekce, zakřivené televize, reprosoustavy za desítky miliónů korun a mnohé další. Během výstavy probíhají také soutěže o reprosoustavy, LP desky a například sluchátka v hodnotě desítek tisíc korun

Výstava Audio Video Show v PrazeAudio Video Show nabídne nejen špičkové audio a video produkty, ale také zajímavé přednášky a workshopy na různá témata, od akustiky po demonstraci konkrétních výrobků. Návštěvníci se mohou těšit na atraktivní vystavovatele ze světa komerční audio-video techniky, high endu,chytrého bydlení i na známé osobnosti oboru věrné reprodukce obrazu a zvuku.

Pro milovníky obrazu, zvuku a domácího kina budou připraveny především špičkové zesilovače či přehrávače, výjimečné gramofony, dokonalé televize nebo zvuk těch nejlepších reprosoustav. K vidění bude široký průřez všemi úrovněmi i kategoriemi spotřební elektroniky. Akce se účastní také zahraniční vystavovatelé, kteří dosud nemají v České republice přímé zastoupení.

 

 

Audio Video Show nabídne hned několik nej

A co bude největším lákadlem pro návštěvníky výstavy Audio Video Show? Pravděpodobně nejmodernější 4K projekce, jejíž kvalita je známá z kin a přitom může fungovat bez problémů i v domácích podmínkách nebo jedna z nejdražších audio sestav světa za 10 000 000 korun. Dále ukázky porovnání živé hudby a jejích přímých nahrávek, nejnovější modely televizorů Samsung v čele s největší běžně dostupnou televizí nebo stylové ikony z oblasti reprodukce zvuku – Bowers & Wilkins Nautilus (aka „Šneky“), značka Bang & Olufsen nebo následníci legendárních českých gramofonů Tesla, firma Pro-Ject, která je aktuální leader v celosvětovém prodeji gramofonů.

 

Výstava nabídne premiérově také aktuální novinky z oblasti inteligentního bydlení. Svět obrazu a zvuku se stále více propojuje se světem počítačů a mobilních zařízení a inteligentní bydlení je tak logickým zastřešení obou těchto světů. Výstava přinese komplexní náhled na chytré bydlení a ukáže cestu, jak si zkvalitnit a ulehčit život díky technice. Aktuálně budou k vidění například ukázky možností odhlučnění domácnosti.

 

Kromě uvedených audio video taháků čeká na návštěvníky také atraktivní soutěž s hodnotnými cenami. Ve hře jsou například sluchátka Denon či PerfectSound, reprosoustavy Xavian NEOX1 nebo LP desky v hodnotě 10 000 korun.

Výstavu tradičně organizuje dovozce špičkové a stylové elektroniky FINALE AUDIO a od roku 2014 také online hi-fi magazín Hi-Fi Voice.

Vstupné je 150 korun, dvoudenní vstupenka za 200 korun a děti do 15 let mají vstup zdarma. Část vstupného je tradičně věnována české pobočce UNICEF.

 

Našim čtenářům nabízíme možnost získat zdarma vstupenku na výstavu Úvodní foto: hifi-voice.com
Související články
Komentáře