HTC Zara bude mít Android 4.3 Jelly Bean a rozhraní Sense 5.5

Mobily |

Na internet unikly informace o novém telefonu společnosti HTC s názvem Zara, který by měl představovat alternativu k modelu One.

HTC Zara bude mít Android 4.3 Jelly Bean a rozhraní Sense 5.5Informace o smartphonu včetně fotografií unikly jako už tradičně přes twitterový účet @evleaks. Vypadá to, že nový model je plastovou verzí modelu HTC One a HTC One mini. Kromě plastového obalu by měl mít mnohem levnější technologické vybavení než právě vlajková loď výrobce.

Podle předběžných informací bude HTC Zara běžet na operačním systému Android 4.3 s nejnovější verzí úpravy systému HTC Sense 5.5. Kromě toho by měl být vybaven čipem Qualcomm Snapdragon 400, 1,2GHz dvoujádrovým procesorem, a 1 GB paměti RAM. Interní úložiště bude mít pravděpodobně velikost 8 GB a k dispozici bude i slot na microSD karty.

HTC Zara

K dalším specifikacím telefonu bude pravděpodobně patřit i 8megapixelový fotoaparát, baterie s kapacitou 2100 mAh, hudba Beats Audio a 4,5palcový displej s qHD rozlišením. Pokud jde o cenu, je dost možné, že bude nová Zara konkurovat plastovému iPhonu 5C, který by měl být představen v září.

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: Twitter, pcadvisor.co.ukKomentáře