Jak by mohl vypadat plastový iPhone

Mobily |

V poslední době se hodně hovoří o tom, že by Apple mohl pracovat na nízkorozpočtovém plastovém iPhonu.

Jak by mohl vypadat plastový iPhoneAč tato informace ještě není zcela potvrzená, objevují se na internetu návrhy, jak by asi mohl nový smartphone z Cupertina vypadat. Jedním z nejpovedenějších je design Nickolaye Lamma, který se objevil na webu MyVoucherCodes.

Podle Lamma bude tělo přístroje podobně jako u počítače iMac G3 průhledné. Tyrkysová barva použitá v návrhu navozuje právě dojem vzhledu legendárního stroje.

Nickolay Lamm už dříve publikoval také svou vizi Apple TV. Na webu MyVoucherCodes se píše: „Nickolayovy návrhy pramení z jeho přesvědčení, že designová stránka smartphone poněkud stagnuje, a ukazují, jak by mohl Apple zaútočit na konkurenci tím, že by spotřebitelům připomněl skvělou technologii, která je směřována do smartphonů, a ne tím, že by prováděl nějaké významné hardwarové inovace.“

iPhone design

Kromě jasně zbarvené zadní části těla má Lammův návrh levného iPhonu stejný čtyřpalcový displej a Lightning konektor jako iPhone 5.

Zatím není jasné, jestli Apple představí iPhone 5S, iPhone 6 nebo levný iPhone. Je možné, že do světa vypustí více iPhonů najednou. Podle nepodložených zvěstí by mohl být iPhone příští generace ohlášen v průběhu několika málo měsíců.

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: IDG News ServiceKomentáře