Samsung Galaxy S4 zoom je plnohodnotným fotoaparátem i smartphonem

Mobily |

Samsung představil nové zařízení, které v sobě kombinuje funkce smartphonu a fotoaparátu, přičemž ani v jednom ohledu nechce být kompromisem.

Samsung Galaxy S4 zoom je plnohodnotným fotoaparátem i smartphonemSamsung Galaxy S4 zoom je prvním chytrým telefonem, který je vybaven fotoaparátem s 10násobným optickým zoomem. K dalším vlastnostem fotoaparátu patří 16megapixelový CMOS snímač, optická stabilizace obrazu či xenonový blesk.

Novinka je vybavena rozhraním Zoom Ring, s nímž lze pouhým otočením kroužku aktivovat funkci pro sdílení fotografií během hovoru, případně aktivovat funkce rychlého spuštění nebo zkrácené volby.

Samsung Galaxy S4 zoom

Samotný telefon běží na operačním systému Android 4.2 Jelly Bean s uživatelským rozhraním Touchwiz. K technickým specifikacím patří dvoujádrový procesor s taktovací frekvencí 1,5 GHz (na některých trzích však bude v prodeji i verze s jiným procesorem), 4,3palcový qHD sAMOLED displej s rozlišením 940 x 540 pixelů či 1,5 GB RAM.

K dispozici bude interní paměť o kapacitě 8 GB (z toho 5 GB bude dostupných pro uživatelská data), rozšiřitelná o micro SD kartu až do 64 GB.

Zdroj: TZ SamsungÚvodní foto: SamsungKomentáře