Samsung zareaguje na problémy Galaxy S4 s úložištěm

Mobily |

Samsung se vynasnaží uvolnit místo v uživatelské paměti své vlajkové lodi, které systémová data zabírají více, než je zdrávo.

Samsung zareaguje na problémy Galaxy S4 s úložištěmSituace se začala blížit skandálu a Samsung už ji žehlí – jihokorejská společnost se bude snažit softwarové funkce modelu Galaxy S4 nacpat do menšího místa. Smartphone s Androidem obdržel mnoho stížností ze strany uživatelů a recenzentů, a to právě kvůli nedostatku místa pro osobní data jeho majitelů.

Model se 16 GB místa má téměř polovinu interní paměti využitou operačním systémem Android, rozhraním TouchWiz a extra funkcemi od výrobce, jako je S Translator a S Health. Navíc neexistuje možnost, jak nechtěné funkce vymazat.

Samsung řekl CNETu, že oceňuje otevření tohoto tématu a zlepší svou komunikaci. Zjišťuje také možnost zajištění více prostoru další optimalizací softwaru.

Galaxy S4 má slot na microSD karty, což mnoho jeho konkurentů nenabízí. Na externí kartu však nemůžete instalovat aplikace, což poněkud komplikuje situaci.

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: pcadvisor.co.ukKomentáře