Unikly fotky smartphonu LG Optimus G2

Mobily |

Informace a fotografie o novém smartphonu Optimus G2 od korejské společnosti LG unikly před jakýmkoliv oficiálním oznámením.

Unikly fotky smartphonu LG Optimus G2Následovník Optimusu G bude Optimus G2, přestože obrázky neukazují žádnou známku označení Optimus, které LG dřívě používalo. K úniku došlo přes účet na Twitteru @evleaks, přes který už v minulosti pěkných pár telefonů před svým představením uniklo.

Podle obrýzků bude model G2 vzhledově podobný Samsungu Galaxy S4, s velkou obrazovkou a tenkým okrajem. Je tu však jeden menší rozdíl: tlačítka hlasitosti se evidentně nacházejí na zadním panelu smartphonu. Mezi těmito tlačítky se nachází (možná pulzující) světlo. Mohlo by jít o čtečku otisků prstů.

LG Optimus G2

Nejsme si jisti, co výrobce myslí sloganem „Learning from you“ (učí se od vás) a stínem zařízení ve tvaru osoby. LG zde možná naznačuje, že by telefon mohl jednat jako člověk (například inteligentně třídit informace a podobně).

Web Talk Android naznačuje, že by LG G2 mohl mít 5,5palcový Full HD displej, čtyřjádrový proceso Snapdragon 800 běžící na frekvenci 2,3 GHz a 2 GB RAM. Mezi další specifikace patří Android 4.2.2 a dozadu směřující 13megapixelový fotoaparát.

O ceně a dostupnosti tohoto smartphonuZatím nemáme informace.

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: evleaks, pcadvisor.co.ukKomentáře