Aktualizace Nokia Belle je již ke stažení

Mobily |

Pro většinu modelů mobilních telefonů značky Nokia vybavených poslední verzí operačního systému Symbian je k dispozici důležitá aktualizace Nokia Belle.

Aktualizace Nokia Belle je již ke staženíAktualizace se týká konkrétně přístrojů Nokia N8, E7, E6, X7, C6-01, C7 a Oro. Pro model 500 vyjde aktualizovaný operační systém již brzy. Finská společnost slibuje další zvýšení uživatelského komfortu pomocí šesti domácích obrazovek s maximálními možnostmi personalizace. Kromě zástupců aplikací a kontaktů můžete na tyto obrazovky umístit rozličné widgety, které mohou mít různou velikost.

Kromě rozhraní získají uživatelé aktualizací i nové funkce, včetně možnosti nahrávání videa v HD rozlišení rychlostí 30 snímků za sekundu, kromě toho byl aktualizován webový prohlížeč a zjednodušeno menu telefonu. Již brzy budou pro tento operační systém k dispozici aplikace Lync a OneNote od Microsoftu.

Nový operační systém nainstalujete tak, že telefon připojíte k počítači a spustíte program Nokia Suite ve verzi 3.3 nebo novější. Poté v programu najdete menu „Nástroje | Aktualizace softwaru“ - spustí se průvodce v češtině, který vám pomůže s dalšími kroky. Počítejte s objemem dat až 397 MB.Úvodní foto: NokiaKomentáře