Huawei na českém trhu

Mobily |

Na český trh s mobilními telefony, tablety a zařízeními pro mobilní připojení k internetu vstoupil známý čínský výrobce Huawei.

Huawei na českém trhuPryč jsou doby, kdy byli čínští výrobci elektroniky považováni jen za druhořadé. Společnost Huawei je jedním z nejrychleji se rozvíjejících poskytovatelů telekomunikačních služeb a síťových řešení na světě a jedním z předních světových dodavatelů v oblasti širokopásmových sítí, mobilních a optických sítí, datové komunikace, softwaru a aplikací. Nyní přichází na český trh také s mobilními telefony, cenově dostupnými smartphony a tablety s OS Android a zařízeními pro mobilní internet.

Doposud byly k zakoupení produkty Huawei prostřednictvím nabídek telekomunikačních operátorů, nyní se zařízení dostávají do volného prodeje pod vlastní značkou. Konkurovat budou zejména dostupnou cenou při zachování výkonu, kvalitního zpracování a oblíbeného designu. Distribučním partnerem pro ČR se stala společnost Agora DMT.

Společnost Huawei patří mezi TOP 5 největších výrobců smartphonů s Android OS. Celosvětově již bylo prodáno více než 100 milionů mobilních telefonů, v roce 2010 byla vyhlášena 5. nejinovativnější společností na světě.

Huawei
Komentáře