Mobiado se pochlubilo smartphonem Grand Touch Aston Martin

Mobily |

Společnost Mobiado se spojila s výrobcem luxusních automobilů Aston Martin a představila svůj nejnovější kousek s názvem Grand Touch Aston Martin Edition.

Mobiado se pochlubilo smartphonem Grand Touch Aston MartinStejně jako u předchozích smarpthonů řady Grand Touch, i ten nejnovější byl postaven na základech telefonu Samsung Nexus S - na první pohled byste to však rozhodně nepoznali. Mobil bude dostupný v dvou verzích, z nichž první je vyrobena z pevného leteckého hliníku a druhá z mosazi. Uživatel si pak může zvolit, zda bude chtít další prvky na telefonu provést ve žlutém či růžovém zlatě nebo zda bude použito ebenové dřevo či perly. Toť vše k zevnějšku. Vnitřek mobilu je totožný s hardwarovými specifikacemi Nexus S a nabídne tedy 1GHz procesor s jedním jádrem, 512MB paměti RAM a 16GB interní paměti.

Telefon je dále vybaven 4palcovým WVGA displejem a 5MP fotoaparátem. Tak trochu zklamáním je, že na telefonu je předinstalován Gingerbread, jelikož jde však ve své podstatě o telefon Nexus, není problém upgradovat na Android 4 Ice Cream Sandwitch. I když oficiální cena zatím nebyla oznámena, zcela jistě nepůjde o levné zařízení. Nebudeme-li brát v potaz to, že už jen přídavek Aston Martin něco stojí, zlato, letecký hliník a ebenové dřevo rozhodně nejsou levné záležitosti.
Komentáře