Motorola představila smartphone Motokey Social

Mobily |

Americká společnost Motorola ukázala nový chytrý telefon s názvem Motokey Social, který klade důraz na propojení s Facebookem.

Motorola představila  smartphone Motokey SocialChytré telefony zaměřené na mladé uživatele a propojené se sociálními sítěmi jako je Facebook prakticky vynalezla společnost HTC (zařízení ChaCha a Salsa). A nyní to vypadá, že se do stejného byznysu chce pustit i Motorola. Jejímu novému telefonu s názvem Motokey Social Facebook koluje přímo v žilách. Motokey Social je, stejně jako další dva facebookové telefony na trhu, opatřen speciálním modrým tlačítkem Facebook. To se nachází v levém spodním rohu hardwarové QWERTY klávesnice a slouží k snadnému sdílení obsahu. Kromě toho však Motokey Social již ničím nevyniká - 2,4palcový QVFA TFT displej, 64MB RAM a 128MB ROM.

Dále je nový chytrý telefon opatřen 3MP fotoaparátem (bez blesku), 3,5mm jackem pro připojení sluchátek, Wi-Fi, Bluetooth 2,1 a microUSB portem. Jako baterii společnost zvolila relativně slabou 910mAh. Motorola zatím neoznámila, kolik bude Motokey Social stát, ani kdy se objeví na trhu, telefon však drahý rozhodně nebude.
Komentáře