Nadupaný 3D telefon Sharp s 3D displejem a 16-Mpix kamerou

Mobily |

Sharp Aquos 007SH je špičkově vybavený „véčkový“ mobil s 3D dotykovým displejem, 16-Mpix kamerou, high-definiton videem a Androidem verze 2.3.

Nadupaný 3D telefon Sharp s 3D displejem a 16-Mpix kamerouJaponský Sharp zveřejnil informace o mobilu Aquos Phone the Hybrid 007SH, který nelze označit jinak než jak „supertelefon“. Nabízí totiž 3,4“ FWVGA displej, který není jen tak obyčejný, ale má 3D obraz, který navíc funguje bez použití brýlí. Zajímavá je i konstrukce, která je upravenou verzí klasického „véčka“, umožňuje však navíc celý displej otočit, a tak mobil používat i jako dotykový mobil běžné konstrukce. Jak lze u véčka také očekávat, má i sekundární 0,7“ informační OLED displej.

Ani za další parametry se 007SH nemusí stydět, má Android nejnovější verze 2.3 (Gingerbread), 16-Mpix fotoaparát (!) s možností nahrávat high-definition 720p videa, podporu sítí GSM a WCDMA, GPS navigaci, Wi-Fi b/g/n a Bluotooth konektivitu, a kupodivu dokonce i infraport, což už se dneska u nás moc nevidí, ale v Japonsku je to údajně stále oblíbený způsob připojování.

Tím ovšem zajímavosti nekončí, Aquos 007SH má i digitální televizní tuner, opět jedna z vlastností oblíbených v Asii, microHDMI port a slot na microSD karty s maximální kapacitou 32 GB. Rozměry jsou očekávatelně trochu větší - 11,3x5,2x1,9 cm a hmotnost je 140 gramů.

Sharp Aquos 007SH se začne v červnu prodávat v Japonsku, dostupnost na jiných trzích není zatím jistá, nicméně Sharp naznačil, že by telefon mohl být prodáván i jinde, možná v alternativním provedení.

Sharp Aquos 007SH

Sharp Aquos 007SH

Sharp Aquos 007SH
Komentáře