Nokia přináší telefony 110 a 112 s duálními SIM kartami

Mobily |

Nokia představila dva nové přírůstky do své rodiny ultra jednoduchých mobilních telefonů s možností vložení dvou SIM karet naráz.

Nokia přináší telefony 110 a 112 s duálními SIM kartamiNokia 110 a Nokia 112 jsou kompaktní telefony postavené na operačním systému Symbian, jež jsou zaměřeny na rozvojové trhy a uživatele, kteří chtějí ušetřit a využít dvou tarifů u dvou rozdílných operátorů. Oba modely podporují dual-band GSM/GPRS/EDGE konektivitu a mají slot na microSD kartu pro rozšíření své paměti až na 32GB. Dále jsou opatřeny VGA kamerkami a šikovnými sloty na SIM karty, díky kterým není třeba při výměně SIMek rozdělávat celý telefon.

Nokia 110 a 112 dokážou uchovat rozdílná nastavení pro až pět odlišných SIM karet, která jsou aplikována ihned, jakmile je SIMka vložena. Hlavní rozdíl mezi oběma telefony je ve výdrži baterie - 112 má 1400 mAh baterii, zatímco 110 má pouze 1020 mAh. Pokud se vám telefony líbí, avšak nechcete využívat služeb dvou operátorů, můžete si koupit i verzi obou telefonů pouze s jedním slotem na SIM kartu. Nokia 110 bude v Evropě stát okolo 35 euro, Nokia 112 pak okolo 38 euro a prodávat se začnou v tomto a příštím čtvrtletí.

Související články
Komentáře