Nová verze Skype pro iPhone je ve znamení zrychlení

Mobily |

Nejnovější verze komunikátoru Skype umožní uživatelům iPhonů rychlejší vyhledávání kontaktů i zahájení konverzace.

Nová verze Skype pro iPhone je ve znamení zrychleníKomunikační platforma Skype, spadající do skupiny softwarového gigantu Microsoft, představila nejnovější verzi svého softwaru pro uživatele přístrojů iPhone. Aktualizace komunikátoru ve verzi 5.9 přináší možnost rychlejšího vyhledávání kontaktů ze seznamu a nový "chat picker", který umožňuje rychleji a jednodušeji začít novou konverzaci. Mimo nové verze 5.9 pro iPhone otevírá Skype možnost pro registraci zájemcům z řad uživatelů, kteří se takto mohou aktivně zapojit do vývoje nových aktualizací.

 

Nejnovější aktualizace Skype obohatí všechny uživatele iPhone o zrychlený vyhledavač kontaktů. Pro vytvoření nové konverzace nyní stačí napsat začátek telefonního čísla a Skype sám vyhledá a nabídne všechny kontakty s odpovídajícím číslem. Po nalezení toho správného kontaktu si navíc mohou uživatelé rovnou vybrat mezi ikonou hovoru, videohovoru nebo chatu. 

 

„Názory a nápady našich uživatelů jsou pro nás důležité během vývoje všech našich aplikací, a proto jsme se rozhodli sestavit speciální skupinu zájemců, kteří budou mít v předstihu k dispozici každou novou aktualizaci. Na základě jejich zpětné vazby budeme novou verzi v případě potřeby dále upravovat,“ řekl Tomáš Vocetka, ředitel Skype pro Českou republiku.

 

Součástí testovací skupiny se mohou stát všichni uživatelé Skype starší 18 let, vlastnící email a účet Skype nebo Microsoft. Z registrovaných zájemců si vývojáři Skype vyberou úzký okruh lidí, kteří se stanou členy skupiny Pre-Release, která bude testovat beta verzi každé nové aktualizace a následně ji hodnotit. Na základě této zpětné vazby budou moci vývojáři tuto aktualizaci upravit tak, aby co nejvíce vyhovovala všem uživatelům. Úvodní foto: SkypeKomentáře