Nové fotografie HTC Rezound a Nokia Sabre

Mobily |

Na internetu se včera objevily nové fotografie chystaného telefonu HTC Rezound, dříve známého jako HTC Vigor, a smartphonu Sabre od Nokie.

Nové fotografie HTC Rezound a Nokia SabreFotografie HTC Rezound se objevily na webové stránce, která se specializuje na prodej obalů pro telefony. HTC Rezound je druhým chytrým telefonem po Galaxy Nexus, který nabídne HD displej s rozlišením 1280x720 pixelů, na rozdíl od 4.65palcového displeje telefonu Galaxy Nexus však Rezound disponuje S-LCD displejem o velikosti 4.3 palce. Zatím se bohužel neví, kolik paměti RAM bude telefon mít, na druhou stranu je jisté, že jej bude pohánět dvoujádrový procesor o frekvenci 1.5GHz. HTC Rezound by měl být ve Spojených státech oficiálně představen v následujících týdnech a očekává se, že se začne prodávat již v polovině listopadu.

Kromě HTC Rezound se včera objevila také fotografie chystaného telefonu Nokia Sabre, jenž bude oficiálně představen za týden v Londýně. Telefon poběží na operačním systému Windows Phone 7 a bude opatřen 1.4GHz procesorem, 1GB RAM a 3.5palcovým displejem. Neblokovaný telefon v Evropě bude stát 300-350 euro.
Komentáře