Odolné telefony CAT přicházejí na český trh

Mobily |

Společnost CAT, známá i pod delším názvem Caterpillar, přichází na český trh s telefony odolnými proti prachu, vodě, nárazům i mrazu.

Odolné telefony CAT přicházejí na český trhK novinkám, které u nás značka uvádí, patří dva modely, CAT B10 Smartphone a CAT B25 Phone. Oba telefony splňují standard IP 67, což je certifikace, která se udává opravdu odolným zařízením, a tak se hodí pro outdoorový sport i práci v terénu.

CAT B10 SmartphoneCAT B10 Smartphone se na první pohled od klasického chytrého telefonu liší robustní konstrukcí s pogumovanými okraji. Jinak se ale jedná o plnohodnotný smartphone s operačním systémem Android. Displej telefonu má úhlopříčku 3,2 palce a rozlišení 480 x 320 pixelů. Tento displej je proti poškrábání chráněn bezpečnostním sklem Asahi Strengthened Glass. Telefon běží na procesoru Qualcomm s frekvencí 800 MHz, disponuje baterií s kapacitou 2 000 mAh a podporuje dual SIM.

CAT B25 Phone je levná verze odolného telefonu s klasickou tlačítkovou klávesnicí. Také CAT B25 Phone obsahuje slot na dvě SIM karty. Oba modely pak v rámci příslušenství dostanou karabinu, kompas, šroubovák pro výměnu baterie a SIM karty a handsfree sadu.

Jak B10 Smartphone, tak CAT B25 Phone prodává již nyní síť obchodů s elektronikou Datart, která je bude prodávat do konce října exkluzivně. Od počátku listopadu se telefony začnou prodávat i u jiných distributorů. Koncová cena CAT B25 Phone byla určena na 2 990,- Kč, CAT B10 se potom prodává za 8 990,- Kč.

CAT B25 PhoneÚvodní foto: CATKomentáře