Operátor SAZKAmobil nabízí paušál s tisícovkou volných minut

Mobily |

Za 377 korun dostanou zákazníci 1000 minut do všech sítí v Česku a 100 MB internetu v mobilu.

Operátor SAZKAmobil nabízí paušál s tisícovkou volných minutVirtuální mobilní operátor SAZKAmobil, který od loňského února poskytuje služby na bázi předplacených karet, začal nabízet svůj první paušál, tedy post-paid program. Paušál označovaný jako Štastný tarif 377 stojí - jak název naznačuje - 377 korun měsíčně (s daní) a obsahuje tisíc volných minut do všech sítí v Česku plus 100 MB internetu v mobilu.

 

Každá minuta provolaná nad balíček volných minut přijde zákazníka na 90 haléřů, stejně jako odeslaná SMS zpráva do jakékoliv mobilní sítě v ČR. Uživatelé mobilního internetu, kteří vypotřebují 100 megabajtovou kapacitu, si mohou dokoupit další datový balíček 100 MB za 47 korun, nebo se spokojí s pomalejším připojením o rychlosti 32 kB/s. Nevyčerpaná data, stejně jako neprovolané minuty, operátor do dalšího období nepřevádí.

 

"Ve srovnání s paušálními programy ostatních operátorů, virtuálních i klasických, patří Šťastný tarif mezi vůbec nejvýhodnější české tarify v cenovém rozmezí 299 až 400 korun,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu. 

 

Virtuální operátor působí na trhu od loňského 17. února a za tu dobu získal ve formě předplacených karet více než 150 tisíc zákazníků. Podle Schmiedhammera je ambicí SAZKAmobilu stát se jedničkou trhu virutálních operátorů. . „Potvrdilo se, že zákazníci nejvíce oceňují zajímavé odměny za dobití a také možnost zúčastnit se číselné loterie SAZKAmobil šance, kde lze vyhrát i jackpot v minimální hodnotě čtvrt milionu korun. Jsme hrdí na to, že jsme nejrychleji rostoucím virtuálním operátorem v Česku,“ shrnuje Schmiedhammer.

 Úvodní foto: SAZKAmobilKomentáře