Samsung představil smartphone Galaxy R Style

Mobily |

Samsung na trh uvedl nový androidový telefon s názvem Galaxy R Style, který přináší podporu LTE a velkou kapacitu baterie.

Samsung představil smartphone Galaxy R StyleSmartphone je opatřen velkým 4.3palcovým SuperAMOLED displejem a běží na nejnovějším Androidu 4.0 Ice Cream Sandwitch s technologií TouchWiz. Rozměry telefonu jsou 128x64.5x9.8mm, díky čemuž společnost do něj mohla integrovat velkokapacitní 2000mAh baterii, což se bude hodit hlavně při používání 4G LTE. V závislosti na operátorovi bude telefon mít GSM/3G/LTE nebo GSM/3G/CDMA 1x/LTE konektivitu.

Samsung Galaxy R Style dále nabídne podporu standardní Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0 a nechybí ani technologie NFC a T-DMB. Zařízení je poháněno dvoujádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon S3 na frekvenci 1.5GHz a je opatřeno 5MP kamerou. K ukládání dat slouží 16GB paměti na disku, zda lze kapacitu rozšířit pomocí paměťových karet není jasné.. Samsung Galaxy R Style se bude od příštího měsíce prodávat vyýhradněv Jižní Koreji za 700 000 wonů, což je v přepočtu asi 12300 Kč. Kdy se telefon dostane do Evropy zatím není jasné.Úvodní foto: style
Související články
Komentáře