Samsung přináší nové příslušenství pro Galaxy Note 3

Mobily |

Ke každému mobilnímu zařízení se na trhu dříve či později objeví originální příslušenství. Přinášíme souhrn novinek pro Samsung Galaxy Note 3.

Samsung přináší nové příslušenství pro Galaxy Note 3K novinkám patří především pouzdra barevně inspirovaná podzimem. V prodeji bude například flipové pouzdro, jež bude dostupné v devíti různých (převážně podzimních) barvách. Pouzdro s funkcí Auto Wake-Up, která telefon probudí v okamžiku otevření pouzdra, a kapsou na vizitky bude k dispozici za doporučenou cenu 999,- Kč s DPH.

Celkově v sedmi barvách se bude prodávat další typ krytu – flipové pouzdro S-View. Jeho součástí je průhledné okénko, kterým lze bez odklopení pouzdra sledovat stav zařízení a třeba i aktuální čas. Při odklopení předního krytu pak opět dochází k automatickému odemknutí, při opětovném zaklapnutí pak k automatickému zamknutí přístroje. Pouzdro se bude prodávat za doporučenou cenu 1 199,- Kč včetně daně.

Samsung Galaxy Note 3

Mezi příslušenstvím pro Galaxy Note 3 se nově objevila také sada pro bezdrátové nabíjení, jejíž doporučená cena je 1 999,- Kč i s daní. Za 2 299,- pak zakoupíte originální Game Pad.

Zdroj: TZ SamsungÚvodní foto: SamsungKomentáře