Sharp představil stylový smartphone SH-06D NERV v limitované edici

Mobily |

Opravdu inovativní mobilní telefon je v dnešní době těžké najít, novinka od Sharpu s názvem SH-06D NERV vás však velmi mile překvapí.

Sharp představil stylový smartphone SH-06D NERV v limitované ediciSH-06D NERV je založen na smartphonu Aquos SH-06D3D a podle výrobce je inspirován japonským animovaným seriálem Evangelion. Po zhlédnutí fotografií (1, 2, 3) je nutno říci, že podobně stylový telefon budeme na současném na trhu jen těžko hledat. A smartphone není upraven pouze ze vnějšku - Sharp modifikoval také vzhled Androidu 2.3, na němž zařízení běží, a to tak, že s identifikací Androidu mají by na první pohled měli i opravdoví znalci. Změněny byly ikonky, widgety i wallpaper.

Pod nevšedním zevnějškem se skrývá hardware velmi podobný telefonu Aquos SH-06D3D, tedy 4.5palcový 3D MAGI displej s HD rozlišením, 1.2GHz dvoujádrový procesor a 512 MB paměti RAM. Na závěr však pro potenciální kupce máme špatnou zprávu: Sharp oznámil, že nový telefon bude vydán pouze v omezeném množství a jen pro japonský trh. V našich končinách se tak na telefon můžeme nejblíže podívat nanejvýše v tomto videu.

Související články
Komentáře