Telefony Nokia s Windows Phone 7.1 Mango

Mobily |

Zákazníci se prvních telefonů Nokia s Windows Phone 7 dočkají zřejmě již letos a to najisto v nejnovější verzi 7.1 (Mango).

Telefony Nokia s Windows Phone 7.1 MangoNokia oznámila, že první mobilní telefony Nokia s operačním systémem Windows Phone budou požívat jeho nejnovější verzi 7.1 s kódovým označením Mango. Micsoroft navíc potvrdil, že už existují vývojové telefony Nokia s operačním systémem Windows Phone , takže je více než pravděpodobné, že tyto se na trhu objeví ještě před koncem roku. Obě společnosti mají každopádně zájem je uvést co nejdříve. Samotná Nokia již dříve oznámila, že by chtěl začít prodávat WP7 telefony již letos, konkrétní datum však nezveřejnila.

Lze očekávat, že Nokia vydá několik telefonů za sebou, přinejmenším model do středního segmentu, jeden do vyššího a jeden s výsuvnou klávesnicí, jisté to však není. A do konce roku nás také zřejmě čeká ještě minimálně jedna aktualizace Windows Phone 7 systému, protože nejenže Microsoftu na tom hodně záleží, ale ten systém to potřebuje, zákazníky totiž stále dostatečně neoslovil a nedaří se mu prosadit se proti konkurenci Androidu a iOS.

Nokia Windows Phone koncept

Nokia Windows Phone koncept
Komentáře