Acer představil 27" pasivní 3D monitor

Monitory |

Acer představil zatím poslední přírůstek do své rodiny 3D monitorů. Model s názvem HR274H nabídne 27palcový displej a Full HD obraz.

Acer představil 27" pasivní 3D monitorAcer HR274H využívá k zobrazení třetího rozměru pasivní technologii. Stejně jako podobné konkurenční monitory, i nové zařízení od Aceru nabídne konverzi dvourozměrného obrazu do 3D, takže si uživatelé budou moci užít jakékoli video s třetím rozměrem. Díky integrovanému HDMI portu lze přijímat 3D obsah kromě počítače také z Blu-ray přehrávačů a herních konzolí. Kromě toho Acer u HR274H ponechal také port D-SUB (VGA) pro starší počítače.

Zařízení je založeno na TN panelu s rozlišením 1920 x 1080 pixelů a podsvícení Edge LED. Nový sedmadvacetipalcový monitor od Aceru bude na americkém trhu dostupný již v následujících týdnech za maloobchodní doporučenou cenu 599 dolarů (11 400 Kč). Dostupnost na evropském trhu zatím nebyla oznámena. V balení je kromě monitoru také jeden pár polarizovaných 3D brýlí, další bude možno dokoupit.
Komentáře