Bezdrátový monitor Samsung CA 750

Monitory |

Samsung představil bezdrátově připojovaný monitor Central Station CA 750 s Full HD rozlišením.

Bezdrátový monitor Samsung CA 750Samsung představil bezdrátový monitor Samsung Central Station CA750, který disponuje bohatými možnostmi připojení prostřednictvím USB portů, LAN konektoru a bezdrátové komunikace. CA750 má Full HD rozlišení 1920x1080 bodů a pravděpodobně LCD panel typu TN.

Bezdrátová detekce umožňuje automatické nastavení rozlišení dvou monitorů, například když připojíte notebook. Funkce sama zajistí nastavení optimalizovaného rozlišení monitoru, nicméně pokud si budete chtít rozlišení nastavit ručně, je možné tuto funkci vypnout.

Kromě toho je monitor vybaven vestavěným portem USB 3.0 s desetkrát rychlejším přenosem dat než nabízí starší generace USB 2.0. Ergonomickým designem se dvěma klouby umožňuje pak nastavení panelu displeje do optimální pozice vůči uživateli.

Součástí balení je také bezdrátový adaptér, který umožní automatické propojení notebooku a monitoru, přičemž monitor stačí umístit do vzdálenosti jednoho metru od notebooku. Žádná další kabeláž není třeba.

Stanice je vybavena funkcí USB Hub, představující čtveřici USB portů – dva USB 2.0 a dva USB 3.0. Díky tomu je možné k monitoru připojit množství multimediálních zařízení, jako jsou fotoaparáty, MP3 nebo nabíječky. USB 3.0 porty totiž dokáží USB zařízení dobít dvakrát rychleji než standardní USB porty, a to bez nutnosti zapínat PC.

Monitor Samsung CA 750 se na českém trhu začal prodávat v červenci letošního roku za doporučenou maloobchodní cenu 12.395 Kč včetně DPH.

Samsung CA 750

Samsung CA 750

Samsung CA 750
Komentáře