Herní notebook MSI Titan GT80 nabídne dvě grafiky a vysokou paměť

Notebooky |

MSI již v říjnu oznámila, že se chystá vydat notebook pro hráče titan GT80. Nyní společnost konečně odhalila kompletní soubor vlastností tohoto výkonného stroje, schopného nahradit desktop.

Herní notebook MSI Titan GT80 nabídne dvě grafiky a vysokou paměťPůjde o herní stroj, a proto by nemělo být překvapením, že nabídne velmi vysoký výkon v oblasti grafiky. Bude vybaven ne jednou, ale rovnou dvěma grafikami Nvidia GeForce GTX 980M. Navíc budou podle MSI zákazníci schopni GPU upgradovat minimálně v následujících dvou cyklech.

Kromě toho bude systém moci být vybaven procesorem Intel Core i7-4980HQ s Turbo Boostingem až do 4.0 GHz, čtyři sloty typu SO-DIMM budou moci být osazeny až 32 GB RAM a čtyři M.2 SATA sloty pak budou moci být osazeny SSD disky v RAID řazení.

MSI Titan

Navíc je Titan GT80 vybaven dodatečným prostorem pro další 2,5palcový disk, 802.11ac Wi-Fi a „drátovým“ připojením od Killer Networks či 1080p displejem.

MSI Titan GT80 se začne prodávat příští týden za částku startující na 3 299 amerických dolarech. To je na herní notebook docela dost, a navíc není jasné, zda se Češi nebudou muset spoléhat jen na individuální dovozy – oficiálně totiž distribuci v ČR potvrzenou nemáme (i když je dle našeho názoru pravděpodobná).

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: MSI/Techspot.comKomentáře