Samsung přináší vylepšený Series 7 Chronos i novou řadu ultrabooků

Notebooky |

Společnost Samsung představuje na CES v Las Vegas vylepšenou verzi notebooku Series 7 Chronos, a také nový ultrabook Series 7 Ultra.

Samsung přináší vylepšený Series 7 Chronos i novou řadu ultrabookůNový notebook Series 7 Chronos využívá softwarové akcelerace paměti (RAMaccelerator), která nabízí až o 150 procent vyšší rychlost při prohlížení internetu i procházení dalších aplikací. Ke specifikacím se řadí čtyřjádrový procesor Intel, až 16 GB paměti, až 1 TB prostoru na disku a externí grafikou s extra 2 GB. Touchpad notebooku podporuje multitouch.

Samsung slibuje u své novinky s Full HD displejem (1 920 x 1 080 pixelů) výdrž baterie až 11,5 hodiny. Z režimu spánku pak notebook probudíte za dvě vteřiny. K dalším specialitám patří reproduktory JBL pro lepší zvuk.

Reproduktory stejné značky se chlubí i nová řada ultrabooků Series 7 Ultra. Ta opět nabízí Full HD displej (zde se zorným úhlem 178 stupňů) a dále také grafiku od AMD. Samsung Series 7 Ultra disponuje baterií o výdrži až osm hodin na jedno nabití.

K základním specifikacím patří procesor Intel Core i5 nebo i7 a až 256GB SSD úložiště. Standardem bude podpora USB 3.0, a to celkem na třech portech, LAN port i bezpečnostní slot. K dispozici bude i model se 4G LTE konektivitou.

Zdroj: TZ Samsung

Samsung Series 7 ChronosÚvodní foto: SamsungKomentáře