Společnost HP ukázala inovované notebooky řady Pavilion

Notebooky |

Společnost HP představila nové notebooky řady Pavilion, které se vyznačují především designem HP Mosaic.

Společnost HP ukázala inovované notebooky řady PavilionNotebooky HP Pavilion řady g, tedy modely g6 a g7, se vyznačují zaoblenými zkosenými hranami a atraktivními barevnými odstíny. K dispozici jsou v zářivé černé a rubínově červené. Klávesnice a numerický blok jsou zapuštěny do těla notebooku. Oba modely jsou pak vybaveny integrovanou kamerou HP Webcam a pokročilým audio systémem Dolby Advanced Audio s reproduktory Altec Lansing. Rychlý přenos souborů pak zajišťuje USB 3.0.

Další inovovanou řadou je HP Pavilion dv, v níž jsou k dispozici modely dv6 a dv7. Jejich benefitem je elegantní vzhled a ergonomické tvarování příjemné na dotek. Zvuk je řešen nadstandardně technologií Beats Audio se čtyřmi vestavěnými reproduktory, model dv7 navíc disponuje i subwooferem.

Obě řady, tedy jak g, tak dv, jsou vybaveny efektivním chladícím systémem HP CoolSense. Další z použitých technologií, HP ProtectSmart, chrání pevný disk a data na něm umístěná při pádu notebooku na zem. Software HP SimplePass zase umožňuje přístup k jednotlivým uživatelským profilům za použití otisku prstu.

Řada g bude na českém trhu k dispozici od začátku dubna letošního roku, doporučená maloobchodní cena modelu g6 bude 12 490,- včetně DPH, modelu g7 potom 14 990,-. Modely HP Pavilion řady dv pak budou v prodeji od poloviny dubna, přičemž cena bude ještě upřesněna.Úvodní foto: HPKomentáře