Acer přichází s novým projektorem s Full HD displejem

Projektory |

Společnost Acer představila projektor H7550ST, který zobrazuje obsah ve Full HD rozlišení.

Acer přichází s novým projektorem s Full HD displejemProjektor umí „vykouzlit“ až 100palcový obraz na vzdálenost jen 1,5 metru od plátna, a to díky využití technologie krátké projekční vzdálenosti. Jas přitom dosahuje hodnoty 3 000 lumenů, nativní poměr stran činí klasických 16:9. Krátká projekční vzdálenost je vhodná jak pro domácí využití, tak například pro promítání ve školních třídách.

Acer H7550ST disponuje skrytým adaptérem pro přenos dat a bezdrátovou projekci z mobilních zařízení a počítačů. K tomuto účelu je možné využít adaptér Chromecast, Acer MWA3 MHL nebo Acer WirelessHD pro přenos 60Hz Full HD 3D filmů. Zařízení umí přehrávat také zvuk, a to díky integrovaným reproduktorům, z nichž každý má výkon 10 W. Pro ještě lepší zvukový zážitek je možno audio streamovat zvuk do Bluetooth headsetu, soundbaru či externích reproduktorů.

Pro úplnost je nutno zmínit rozměry zařízení, které činí 35,7 × 24,1 × 9,8 cm, hmotnost je 3,4 kg. K flexibilním možnostem připojení patří také tři HDMI porty (z toho dva vybavené technologií MHL pro nabíjení mobilních zařízení).

Projektor Acer H7550ST bude dostupný ve druhé polovině února za doporučenou maloobchodní cenu od 24 990,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ AcerÚvodní foto: AcerKomentáře