BenQ přináší druhou generaci projektorů s PointDraw

Projektory |

Dva nové modely projektorů od BenQ MW860USTi a MP780ST+ přichází s PointDraw Pen a QDraw ve verzích 2.0.

BenQ přináší druhou generaci projektorů s PointDrawTechnologie PointDraw slouží k zajištění interaktivní projekce, kromě ní je k dispozici třeba podpora duálního pera. PointDraw Pen 2.0 je ovládácí pero, které nabízí kratší dobu odezvy a ovládání až ze vzdálenosti osmi metrů od povrchu projekčního plátna. QDraw 2.0 je zase software, který umožňuje duální ovládání projektoru perem, což se hodí třeba pro interaktivní vzdělávání.

Kromě těchto technologií mají obě zařízení vysoký jas, rozlišení WXGA, vestavěný reproduktor o výkonu 20 W i funkce LAN Display a USB Display. Ani jeden z modelů (ostatně stejně jako jejich předchůdci) nevyžadují při zapínání systémovou kalibraci, a tak je jejich nastavení opravdu rychlé – stačí je zapnout a připojit ke zdroji obrazu (kterým může být pouhý flash disk).

Doporučená maloobchodní cena modelu MW860USTi, který disponuje zobrazovacím poměrem 0,37, je 35 990,- Kč bez DPH, a modelu MP780ST+, jehož zobrazovací poměr je 0,49, je 31 990,- Kč bez DPH.Úvodní foto: BenQKomentáře