Vyhrajte nejlepší evropský smartphone - Samsung Galaxy S!

Samsung Galaxy S je nejlepším evropským smartphonem podle asociace EISA. Samsung Galaxy S vás oslní nepoškrábatelným displejem Super AMOLED se čtyřpalcovou úhlopříčkou, který společně s vysoce výkonným 1GHz procesorem a operačním systémem Android přepisuje historii multimediální zábavy. Nový smartphone navíc disponuje extrémně rychlým uživatelským rozhraním Samsung TouchWiz 3.0 a unikátní technologií Swype umožňující hyperrychlé psaní textu.

Inovativní Samsung Galaxy S je také vybaven velkým množstvím multimediálních funkcí. Uživatelé nepochybně ocení 5Mpx fotoaparát s možností nahrávat a přehrávat videa v HD kvalitě. Podpora konektivity přes WiFi s DLNA, Bluetooth 3.0 a USB 2.0 je pro tento smartphone samozřejmostí.

Více než 50 000 aplikací, které jsou k dispozici prostřednictvím Android Market™ a Samsung Apps, poskytne uživatelům ještě lepší zážitek a využití všech výhod, které chytrý telefon nabízí. Uživatelé budou mít přístup k mobilním službám Google jako např. Google Search, Gmail a Google Maps. Samsung Galaxy S je nedocenitelný také pro všechny příznivce sociálních sítí, kteří mohou být díky integrovanému řešení ”Social Hub“ v nepřetržitém kontaktu se svými přáteli. Samsung Galaxy S je vybroušeným skvostem, který obohacuje soukromý i profesní život svého uživatele.

www.samsung.cz


Uzávěrka odpovědí je 19. 12. 2010, 23:59 hod.Soutěžní otázky

a) 2,8“  
b) 3,2“  
c) 4“  

Kontaktní údaje

Abyste mohli obdržet svou výhru, vyplňte prosím následující kontaktní údaje.

ČR   SR