PocketBook rozšiřuje portfolio dvěma novými tablety

Tablety |

Dvěma tablety řady SurfPad 3 rozšiřuje své portfolio společnost PocketBook, která je známá spíše pro své čtečky elektronických knih.

PocketBook rozšiřuje portfolio dvěma novými tabletyTablety s operačním systémem Android 4.2 se liší hlavně velikostí displeje, přičemž menší z nich je vybaven displejem s úhlopříčkou 7,85 palce, větší model je potom 10palcový. Obě zařízení mají shodně displej typu IPS, přičemž rozlišení je 1 024 x 768 pixelů pro menší z nich, respektive 1 280 x 800 pro větší.

Po technické stránce jsou oba tablety SurfPad 3 jinak prakticky shodné. Oba běží na čtyřjádrovém procesoru s frekvencí 1,5 GHz; oba mají 1 GB paměti RAM a 16 GB interní paměti rozšiřitelné prostřednictvím MicroSD karet. Je zajímavé, že v tomto směru podporují standardy SDHC a SDXC až do 2 TB kapacity.

PocketBook SurfPad 3

Dalším společným znakem jsou fotoaparáty, které jsou v obou případech dva – přední (s 0,3 megapixelu) a zadní (s 5 megapixely). Zvuk je zajištěn prostřednictvím dvou integrovaných reproduktorů s výkonem 2 × 0,5 W nebo pomocí 3,5mm jacku na sluchátka či externí repro.

Dnes již prakticky samozřejmostí je i podpora Wi-Fi (v tomto případě ve standardu 802.11 b/g/n), Bluetooth či 3G. K dispozici je i Gyro senzor.

Zdroj: TZ PocketBookÚvodní foto: PocketBookKomentáře