Toshiba Encore – osmipalcový tablet pro nové Windows

Tablety |

Společnost Toshiba představuje nový, osmipalcový tablet Encore, který je podle vyjádření výrobce plně optimalizovaný novému systému Windows 8.1.

Toshiba Encore – osmipalcový tablet pro nové Windows



Osmipalcový displej zařízení je typu AutoBrite HFFS LCD a má rozlišení 1 280 x 800 pixelů; vyznačuje se širokými pozorovacími úhly a podporou multitouch ovládání pro pět prstů.

Model běží na nejnovější architektuře Intel Atom, doplněné o 2 GB LPDDR3 paměti a integrovanou grafickou kartu Intel HD. Interní pamět bude možno doplnit až o 64 GB MicroSD karty.

Toshiba Encore

Přední kamera s rozlišením 2 megapixely zvládne natáčet video v rozlišení stejném jako kamera zadní, jež má 8 megapixelů, tedy Full HD 1080p. Pro (video)hovory je dále k dispozici duální mikrofon, jenž je vybaven technologií potlačení šumu.

Pokud jde o možnosti konektivity, disponuje tablet kromě již zmíněného slotu na micro SD karty i micro USB slotem ve standardu 2.0, micro HDMI slotem a technologiemi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n a Bluetooth 4.0. Součástí výbavy je i modul GPS. Pro doplnění je třeba zmínit stereo reproduktory s technologií Dolby Digital Plus.

Zařízení je určeno nejen pro zábavu, ale i pro produktivní práci, což dokazuje předinstalovaným kancelářským balíkem Microsoft Office 2013 Home & Student.

Zdroj: TZ Toshiba







Úvodní foto: Toshiba







Komentáře