Acer přináší Iconia Tab A510 Olympic Games Edition

Tablety |

Společnost Acer představila na veletrhu CeBIT v německém Hannoveru olympijskou edici svého nejnovějšího tabletu Iconia Tab A510.

Acer přináší Iconia Tab A510 Olympic Games EditionTablet oplývá nejnovějšími technologiemi, jako je třeba čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra 3 pro multitaskingové operace nebo baterií s kapacitou 9 800 mAh, která zaručuje až 15hodinovou výdrž. Vyšší kapacita baterie však rozhodně neznamená větší rozměry přístroje.

Tablet disponuje i aplikacemi pro vyšší efektivitu, jako je Acer Print pro bezdrátový tisk, což je aplikace kompatibilní s většinou značkových tiskáren dostupných na trhu. Další dostupnou aplikací je Polaris Office optimalizovaná pro tablety, která umožňuje upravovat a číst dokumenty MS Office.

Iconia Tab A510 nabízí i technologii potlačení šumu, která zvyšuje kvalitu nahrávaného zvuku, videohovory jsou prováděny v HD kvalitě. Zvukový výstup je zase zajištěn 5.1 kanálovým systémem Dolby Mobile 3+.

Olympijská edice tabletu byla společností Acer vytvořena speciálně pro letošní letní olympijské hry, v řadě budou následovat i další výrobky. Acer Iconia Tab A510 Olympic Games Edition bude v prodeji už v průběhu března.Úvodní foto: AcerKomentáře