Lenovo přichází na trh s konvertibilním zařízením Miix 2 11

Tablety |

Společnost Lenovo představuje na českém trhu zařízení Miix 2 11, které lze používat třemi různými způsoby: jako notebook, stojánek či tablet.

Lenovo přichází na trh s konvertibilním zařízením Miix 2 11K výbavě zařízení patří 11palcový Full HD displej s rozlišením 1 920 × 1 080 pixelů, operační systém Windows 8.1 či procesor Intel Core čtvrté generace (až Intel Core i5), doplněný až 8 GB paměti typu DDR3L. Zobrazování je zajišťováno integrovanou HD grafickou kartou, zvuk potom reproduktory značky JBL. Data lze ukládat na SSD disk o kapacitě až 256 GB.

Na výběr je buďto model s Wi-Fi nebo model s Wi-Fi a 3G připojením. Tablet je vybaven sloty na microSIM a microSD karty. Co se týče dalších možností konektivity, jsou k dispozici porty USB 2.0 a microHDMI. Fotografie a videa lze pořizovat pomocí předního 2megapixelového či zadního 5megapixelového fotoaparátu.

Zařízení Lenovo Miix 2 11 s Wi-Fi zakoupíte již nyní za doporučenou maloobchodní cenu od 15 999,- Kč včetně DPH, model s 3G pak bude k dispozici od května od 19 999,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ LenovoÚvodní foto: LenovoKomentáře