Lenovo ukázalo osmipalcový tablet Miix 2

Tablety |

Společnost Lenovo se pochlubila novým, osmipalcovým tabletem nazvaným Miix 2, zařízením běžícím na operačním systému Windows 8.1.

Lenovo ukázalo osmipalcový tablet Miix 2Zařízení běží na procesoru Intel Bay Trail-T , který staví na architektuře Intel Atom S. K dalším technickým parametrům tabletu patří integrovaná grafika Intel HD Graphics s integrovanou technologií Clear Video HD. Multidotykový displej disponuje rozlišením 1 280 × 800 pixelů (poměrem stran 16:10) a díky technologii IPS i pozorovacími úhly 178 stupňů ze všech stran.

Lenovo Miix 2

K dalším parametrům patří až 128GB eMMC úložiště (rozšiřitelné o dalších 32 GB prostřednictvím Micro SD), dva fotoaparáty (přední s rozlišením 2 megapixely a zadní s 5 megapixely) či tloušťka pouhých 8,35 mm, hmotnost pak činí jen 350 gramů. Mezi volitelné příslušenství patří stylus a dnímatelný kryt. Ze softwaru nalezneme v základní výbavě kromě samotného systému i kancelářský balík Microsoft Office Home & Student 2013.

Tablet Lenovo Miix 2 bude na českém trhu k dispozici počátkem prosince za doporučenou maloobchodní cenu 9 499,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ LenovoÚvodní foto: LenovoKomentáře