Logitech přináší nové barevné pouzdro s klávesnicí pro iPad

Tablety |

Firma Logitech představuje další kousek z řady svého příslušenství pro tablety iPad od Apple, pouzdro s klávesnicí FabricSkin Keyboard Folio for iPad.

Logitech přináší nové barevné pouzdro s klávesnicí pro iPadNový doplněk je v dispozici v různých kontrastních barvách, třeba v modré, šedé, rudooranžové či černé, které nesou marketingová označení Electric Blue, Urban Grey, Mars Red Orange a Carbon Black. V oblasti barev a celkového designu Logitechu pomáhala světově uznávaná návrhářka Beatrice Santiccioli. Uživatelé si navíc mohou vybrat z různých materiálů, od kůže po tkanou bavlnu.

Logitech FabricSkin Keyboard Folio for iPad

Jedná se navíc o první klávesnici využívající připojení Bluetooth, která má hladce zapuštěné klávesy jako součást vnitřní strany potahu. Tlačítka v plné velikosti bez kompromisů poskytují hmatovou zpětnou vazbu, což dosud bylo výsadou téměř výhradně plnohodnotných klávesnic s mechanickými tlačítky.

Klávesnici s pouzdrem bude možné na evropských trzích získat v průběhu května 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 3 899,- Kč.

Zdroj: TZ LogitechÚvodní foto: LogitechKomentáře