Na web unikly fotografie krytů iPadu 5 a iPadu mini 2

Tablety |

Fotografie komponent, údajně krytů nových, zatím nepředstavených tabletů společnosti Apple iPad 5 a iPad mini 2, se objevily na internetu.

Na web unikly fotografie krytů iPadu 5 a iPadu mini 2Apple zatím oba tablety představit neplánuje, alespoň ne v následujícím měsíci nebo dvou, což však úniku online nezabránilo. Dvě fotografie zobrazující zadní kryty obou zařízení se objevily na čínské sociální síti Weibo.

Snímky dávají tušit, jak by asi oba modely mohly vypadat. Větší iPad 5 by mohl být tenčí než jeho předchůdce, neboť bude používat stejnou technologii displeje jako iPad mini první generace. Bude také užší než čtvrtý iPad, a to díky štíhlejšímu okraji, a celkově se bude velikostí blížit spíše k iPadu mini.

iPad 5 a iPad mini 2

Vypadá to, že se Apple u obou verzí rozhodl jít poněkud hranatější, i když stále zaoblenou cestou. Obě „skořápky“ pak vypadají opravdu připraveny na namontování, protože již obsahují díry na Lightning konektor a dolů směřující reproduktory. Model iPad mini 2 by měl nabídnout stejně velký displej jako jeho předchůdce, tedy 7,9palcový, ale tentokrát ve verzi Retina.

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: pcadvisor.co.uk/WeiboKomentáře