Toshiba přináší tablet Encore 2 Write ve dvou velikostech

Tablety |

Japonská Toshiba představila tablet Encore 2 Write, který v závislosti na konkrétním provedení nabídne úhlopříčku 10,1 nebo 8 palců.

Toshiba přináší tablet Encore 2 Write ve dvou velikostechOba modely mají v základním příslušenství dotykové pero TruPen, které se hodí pro přesné ovládání systému. Oba jsou také poháněny procesorem Intel Atom, doplněným o 2 GB RAM. Dalším shodným parametrem je výdrž baterie, která na jedno nabití vydrží až 8,5 hodiny.

Tablety jsou vybaveny systémem Windows 8.1 Update With Bing. Díky tomu se uživatelé dočkají například ročního předplatného sady Office 365 Personal od Microsoftu, jehož součástí je také až 1 TB prostoru na cloudovém úložišti OneDrive či volné minuty pro volání prostřednictvím aplikace Skype.

Zařízení dále disponují microSD slotem, s jehož pomocí lze vnitřní paměť rozšířit až o 128 GB, větší z obou modelů je pak vybaven také Micro-HDMI výstupem pro propojení s televizorem. Oba představené modely pak podporují wireless display pro bezdrátový přenos obrazu.

Oba tablety řady Toshiba Encore 2 Write přijdou na trhy v evropských zemích ještě v prvním čtvrtletí roku 2015.

Zdroj: TZ ToshibaÚvodní foto: ToshibaKomentáře