3D hry pro PlayStation 3

Zábava |

Stereoskopické 3D hry přicházejí na PlayStation 3, Sony nabízí čtyři zdarma při koupi televizoru Sony Bravia 3D.

3D hry pro PlayStation 3Společnost Sony vydává během několika první stereoskopické 3D hry pro PlayStation 3 (PS3), čímž představuje hráčům zcela nové možnosti a přináší nové zážitky z hraní oblíbených her. Kolekce stereoskopických 3D her obsahuje klasické PS3 tituly WipEout HD, SuperStardust HD, PAIN, plus exkluzivní demo samostatného levelu hry MotorStorm: Pacific Rift.

WipEout HD
Byla to dlouhá cesta od prvního vydání tohoto titulu pro PlayStation v roce 1995, ale nyní tato klasická hra WipEout HD vstupuje do další závodnické dimenze. Kolekce stereoskopických 3D her bude zahrnovat plnou hru, s výjimkou samostatně prodávaného rozšiřujícího balíčku Fury (DLC). A tak se hráči mohou těšit na adrenalinový zážitek, když se budou řítit po klikatých futuristických závodních dráhách.

PAIN
Dejte celému tomu houfu podivných postaviček a otravných celebrit to, co jim patří - v této návykové hře, oblíbené na PlayStation Network. Můžete je vystřelovat z obřího katapultu proti zdem, prohazovat je okny, mířit jimi na zásobníky s benzínem, hromady pneumatik ... či příležitostně i nějakého klauna. Kolekce stereoskopických 3D her bude zahrnovat Downtown area a výukový mód, spolu s dalšími třemi módy, včetně dvou nových módů vytvořených speciálně pro stereoskopický 3D efekt, Alien Toss a Ice Blocks.

SuperStardust HD
SuperStardust HD přináší do meziplanetární střílečky další dimenzi a přenese hráče do velkolepého vesmírného prostoru, kde bude bojovat, aby zlikvidoval gigantické asteroidy, které jen prší na zemskou oběžnou dráhu a hrozí, že zničí celou planetu.

MotorStorm 3D Pacific Rift Demo
Dostupné exkluzivně jako součást kolekce stereoskopických 3D her. Demo MotorStorm: Pacific Rift usadí hráče do sedadla řidiče buginy na jedné trati, kde bude v režimu jednoho hráče bojovat na trati kolem pekelného zálivu Kanaloa Bay a podstoupí „nebezpečně reálnou“ bitvu proti bezohledným soupeřům.

Andrew House, prezident společnosti SCEE, v komentáři k uvedení na trh říká: "PlayStation představovala vždy vynikající zábavu. Kolekce stereoskopických 3D her nejlépe ukazuje šíři technologie stojící za PS3 a potenciál pro vydávání titulů v budoucnosti. Stereoskopická 3D technologie, podobně jako pohybový ovladač PlayStation Move, nám umožňuje připravovat pro vás ještě působivější, realističtější a hlubší zážitky. Přidejte k tomu ještě naše on-line kapacity, interaktivní společenské funkce, naše filmové a hudební služby a dostanete skutečně velmi vzrušující vyhlídku do budoucnosti domácí zábavy."

Tituly WipEout HD, PAIN a SuperStardust HD jsou dostupné jako součást kolekce stereoskopických 3D her za 900 korun, nebo alternativně k individuálnímu zakoupení za aktuální ceny. Ti, kteří již tyto hry vlastní, mohou hry upgradovat na stereoskopické 3D prostřednictvím bezplatné aktualizace. Hry také mohou zákazníci dostat zdarma jako součást balíčku s některým televizorem Sony Bravia 3D (až bude u nás k dosání).

Sony MotorStorm Pacific Rift
Komentáře