Bezdrátové hudební nástroje pro Guitar Hero

Zábava |

Logitech uvádí bezdrátový bicí ovladač Logitech a bezdrátový kytarový ovladač pro herní konzoli PlayStation 3.

Bezdrátové hudební nástroje pro Guitar HeroBezdrátové bicí ovladače vyrobené v licenci společnosti Activision Publishing pro populární hru Guitar Hero jsou opatřeny bicími membránami se zapuštěnými ráfky, které podle výrobce poskytují realistický zážitek hry na bicí. Nejnovější bezdrátový kytarový ovladač Logitech má palisandrový hmatník a kovové pražce.

“Chystáte-li se vyměnit své nástroje za lepší nebo rozšířit svou hudební skupinu, určitě si budete chtít vyzkoušet nové bicí ovladače od Logitechu,” říká Ruben Mookerjee, ředitel marketingu herních produktů společnosti Logitech. “S bezdrátovými bicími ovladači totiž můžete udat rytmus, udržet backbeat, podbarvit kytarové riffy a vyšperkovat sólo činely. Nové bezdrátové bicí a kytarové ovladače, které jsou vyrobené pro PlayStation 3, vám umožní pořádně se opřít do všech vašich oblíbených songů.”

Bezdrátové bicí ovladače Logitech se skládají ze tří plně uzpůsobitelných bicích membrán a dvou činelů. Každou z částí můžete nastavit tak, abyste na ovladač dobře dosáhli a aby vyhovoval vašemu stylu, takže můžete hrát svižněji a lépe.

Pro dosažení autentického muzikantského zážitku jsou bezdrátové bicí ovladače Logitech vybaveny citlivě reagujícími blánami, které vytvářejí živý dojem.

Bezdrátový bicí ovladač Logitech je pro lepší hraní opatřen zapuštěnými ráfky, které usnadní bubenická sóla a pomohou vyhnout se nechtěným úhozům do ráfku. Pedál bubnů má povrch z nerezavějící oceli a nastavitelnou pružinu, a tak je ovladač vysoce odolný a zároveň dostatečně citlivý.

Bezdrátové bicí ovladače mají výdrž 50 hodin na dvě tužkové baterie (velikost AA) a lze je rychle rozložit a složit.

Logitech Guitar Hero bicí


Bezdrátové kytarové ovladače Logitech jsou zhotoveny z autentických materiálů – včetně javorového krku, palisandrového hmatníku a kovových pražců. Ovladače mají tvarované tělo z jednoho kusu dřeva. Aby se snížil zvuk vydávaný tlačítky, Logitech využívá u ovládacích prvků na hmatníku technologii s gumovými membránami - jde o stejný materiál a způsob, jaký se používá ve špičkových klávesnicích Logitech. Kytarové ovladače také obsahují dotykem ovládanou plochu - slider, umístěný na krku ovladače, díky němuž můžete pořádně vyjíždět svá sóla – i beze strun.

Bezdrátové kytarové ovladače Logitech vám umožní pohodlně jamovat až do vzdálenosti 10 metrů od herní konzole. Ovladač bude k dostání pro PlayStation 3 v černém provedení s lesklým černým pickguardem (chránič před poškrábání trsátkem).

Bezdrátový bicí ovladač Logitech pro PlayStation 3 a PlayStation2 bude v Evropě k dostání v srpnu (august) za maloobchodní cenu 6000 Kč (Slovensko 200 euro). A uvedení kytarového ovladače Logitech pro PlayStation3 a PlayStation 2 v Evropě se očekává na začátku srpna za stejnou cenu.

Logitech Guitar Hero kytara

Logitech Guitar Hero kytara
Komentáře