Bezdrátový headset Logitech pro PS3 a XBox

Zábava |

Bezdrátová náhlavní sada Logitech Wireless Headset F540 pro PS3 a Xbox kombinuje hlasovou komunikaci a zvuk her.

Bezdrátový headset Logitech pro PS3 a XBoxLogitech představil bezdrátovou náhlavní sadu Logitech Wireless Headset F540. Je vyvinuta speciálně pro hráče, kteří používají herní konzole, umožňuje jim připojit až tři různá audio zařízení – včetně PS3 a Xbox 360 – a poskytuje bezdrátový poslech stereo zvuku a hlasových hovorů, aniž by se museli vázat na kabely

Bezdrátový headset F540 obsahuje základnovou stanici se třemi analogovými vstupy – ty slouží pro připojení až tří zvukových zařízení, jako jsou například herní konzole, televizor, DVD přehrávač, Logitech Squeezebox, přehrávače MP3 nebo jiné zdroje.

Ovládací prvky jsou umístěny přímo na náhlavní sadě – včetně odděleného ovládání hlasitostí pro hlasové hovory a zvuk her, vypnutí mikrofonu a voliče vstupů, pomocí kterého lze přepínat mezi jednotlivými připojenými přístroji. Pro vyšší praktičnost používání zabraňuje design náhlavní sady průniku okolního hluku, jakož i zvuku z headsetu ven, sluchátka zakrývají celé ucho a jsou spojena nastavitelným vypolstrovaným sluchátkovým páskem.

Sada Logitech Wireless Headset F540 používá drivery o průměru 40 mm a mikrofon nabízí funkci potlačení okolních šumů, aby vás posluchači dobře slyšeli.

Bezdrátové spojení využívá pásma 2,4 GHz, navíc není nutné vyměňovat baterie – náhlavní sada Logitech Wireless Headset F540 je dobíjecí, přičemž na jedno nabití vydrží až 10 hodin. Pokud by baterie přece jen došly, můžete začít dobíjet a přitom pokračovat ve hře.

Očekává se, že bezdrátová náhlavní sada Logitech Wireless Headset F540 bude v Evropě k dostání v prosinci 2010 za doporučenou maloobchodní cenu 5090 Kč.

Logitech F540

Logitech F540
Komentáře