SMS zdarma na esemes.cz

Zábava |

Posílejte esemesky z internetu a nenechejte operátory na vás vydělávat.

SMS zdarma na esemes.czV prosinci si naši operátoři mnou ruce: esemeskujeme jak diví a jejich zisky utěšeně narůstají. Esemeska v současné době supluje pohlednice, takže počty odeslaných zpráv v tomto období lámou rekordy. Např. loni poslali klienti operátora O2 na Štědrý den 27,7 milionu zpráv! Zhruba stejný počet odeslali klienti konkurenčního T-Mobilu, zákazníci Vodafone pak zhruba 16 milionu esemesek. Dohromady bylo tedy posláno přes 71 milionů esemesek. Při průměrné ceně za jednu SMS 1,5 koruny získáme sumu přes 107 milionu korun, které tento den operátoři získají. Pokud však porovnáme počet odeslaných esemesek o vánocích 2008, zjistíte, že jejich počet klesá.

Cena esemesky od operátorů je velmi výrazně nadsazená

Cena esemesky vysoce převažuje náklady na odeslání jedná zprávy. Pokud budeme počítat, že jde o prostou přepravu skutečně miniaturního datového souboru (ne delšího než 1120 bitú) a spočítáte si, kolik si za odeslání těchto dat běžně účtují, vyšla by vám cena řádově v haléřích. Pokud si tedy spočítáte, kolik esemesek bylo odesláno, jejich průměrnou cenu, vyjdou vám opravdu velké zisky, které operátoři na naší touze obeslat o vánocích a Novém roce co nejvíce lidí vydělali.

Náklady za SMS můžete stlačit skoro na nulu

Přitom lze operátorům z těchto zisků poměrně příjemně ukrojit. Esemesky totiž můžete posílat z pohodlí vašeho počítače a zdarma, anebo za výrazně nižší cenu. Na internetu se totiž objevila zcela nová tzv. SMS brána, díky které lze posílat zprávy SMS do sítí naprosto všech českých operátorů. Na adrese www.esemes.cz lze najít jednoduché rozhraní, které nabízí dvě různé služby – jednak službu SMS Lite, díky které lze posílat zprávy SMS zcela zdarma, je třeba pouze dodržet 15tisekundový rozestup. Po registraci je dostupná dále služba SMS Premium, která možnosti ještě více rozšiřuje (možnost odeslané zprávy ukládat, vytvářet si adresář, doručení zpráv je garantováno). Stránky lze také propojit s účtem na Facebooku a zprávy posílat prostřednictvím Facebooku. Stránky www.esemes.cz mají velmi snadné ovládání a zaslání zprávy trvá skutečně chviličku. V současné chvíli lze navíc využít speciální akce, která trvá do konce roku. Každý nově registrovaný uživatel totiž získá 10 garantovaných esemesek zdarma, každý stý dokonce 100 a kromě toho je možné vyhrát i mobilní telefon Samsung S5230 Star.

Související články
Komentáře