Angry Birds se usídlili v chytrých TV od Samsungu, ovládat je můžete pohybem

Zábava |

Samsung ve spolupráci se společností Rovio přináší populární rozzlobené ptáky na své letošní Smart TV, které zásluhou technologie Motion Control dodávají hře nový rozměr – ovládání pohybem.

Angry Birds se usídlili v chytrých TV od Samsungu, ovládat je můžete pohybemPohybem ruky lze jednu z nejpopulárnějších her současnosti ovládat včetně natahování praku a aktivování unikátních schopností každého opeřence. Jedná se přitom o první celosvětově spuštěnou hru pro Smart TV od Samsungu, která využívá dostupnou technologii Motion Control.

Po updatu na nejnovější verzi firmwaru je hra dostupná na letošních modelech Smart TV s funkcí Smart Interaction, a sice ES7000 a ES8000. „Tímto krokem se zároveň snažíme nastolit nový směr, kterým se budou Smart televize Samsung ubírat,“ uvedl Kyungsik Kevin Lee, viceprezident oddělení Visual Display Business v Samsung Electronics.

Díky zábavným a pestrým herním postavám si Angry Birds zamilovali fanoušci po celém světě. Od uvedení v listopadu 2009 má aplikace na svém kontě více než miliardu stažení.

 

Zdroj: TZ SamsungÚvodní foto: SamsungKomentáře