AVerMedia přináší nahrávací zařízení pro herní konzole

Zábava |

Společnost AVerMedia Technologies přichází na trh s novým typem zařízení; to nese název Game Capture HD a jak z anglického názvu vyplývá, slouží k zachytávání záznamů z hraní videoher.

AVerMedia přináší nahrávací zařízení pro herní konzoleZaznamenávání probíhá až v maximálním rozlišení 1920 x 1080 pixelů a není k němu zapotřebí žádný PC. Prostě jen přístroj zapojíte ke konzoli pomocí komponentního kabelu, jenž je součástí balení, a můžete nahrávat – a to pouhým stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání.

Videa ze hry jsou uchovávána ve formátu H.264, který se vyznačuje zachováním kvality za snížení potřebné kapacity na pevném disku. Na monitoru či TV obrazovce se pak v reálném čase ukazují informace o průběhu nahrávání, aniž byste museli opustit právě rozehranou hru. Game Capture HD se navíc může chlubit prakticky nulovou odezvou, takže záznam probíhá v úplně stejnou dobu jako vaše hra.

Buď během hraní nebo zpětně ze záznamu můžete využít i funkci známou z PC jako „print screen“, tedy ukládání jednotlivých obrázků ze hry. Na zařízení naleznete jak USB port pro externí disky, tak i slot pro 2,5palcový HDD. V balení potom již zmíněný komponentní kabel a dálkové ovládání. Game Capture HD je kompatibilní s konzolemi Playstation 3, Xbox 360 a Wii.Úvodní foto: AVerMediaKomentáře